Wysyłka do UK

Mamy świetne wieści dla naszych widzów z UK! Dzięki uprzejmości naszych przyjaciół z Anglii możemy zrealizować zamówienia z tanią dostawą na terenie całej Wielkiej Brytanii! Organizujemy właśnie grupową dostawę książek i kubków, które później będą rozsyłane pocztą Royal Mail lub angielskim kurierem do Waszych domów!

Do końca lutego możecie zamawiać:

  1. Książki i poradniki o van life oraz budowie campervanów, a w nich tajniki życia w vanie i informacje, jak stworzyć swój wymarzony dom na kołach. Nasze książki i poradniki są pełne inspiracji i praktycznych wskazówek.
  2. Słynne kubeczki biwakowe: są nie tylko praktyczne, ale także stylowe. Teraz możesz mieć je zawsze przy sobie, gotowe do towarzyszenia Ci w każdej przygodzie. Można w nich pić zimne i ciepłe napoje, alkoholowe i bezalkoholowe.  Część ze sprzedaży kubków idzie na fundację charytatywną Marys Meals. 
  3. Karty do gry z Polskimi Campervanami: Idealne towarzystwo na wieczory przy ognisku, czy w trakcie podróży. Nasze karty do gry są trwałe i zapewnią świetną zabawę podczas biwakowania.
 

KOSZT DOSTAWY na terenie UK pocztą Royal Mail za £5 lub odbiór osobisty na polskim zlocie organizowanym w ostatni weekend marca.

Zamówienia z UK przyjmujemy tylko emailem:
sklep@vanlifepolska.pl

Napisz, które książki mamy przygotować, ile kubków oraz opakowań kart do gry, a może kawka do tego? 

 W odpowiedzi wyślemy podsumowanie wraz z numerem angielskiego konta lub linkiem do Paypal. Ceny są takie jak w Polsce tylko przeliczone od razu na funty dla Waszej wygody. Można płacić w złotówkach lub funtach.

£7

£14

£22,50

£10

£5

£4 / 2SZT

£8 / 4SZT

£10 / 6SZT
kawa bagdrip

£5 za 5 szt

Kawa Drip w kieszonkowej formie!

Bagdrip to kawa z ziaren z całego świata, w kieszonkowym wydaniu, idealnym do podróży. Odkrywaj nowe aromaty kiedykolwiek i gdziekolwiek chcesz!

Zestaw 5 sztuk jednorazowych dripperów pozwoli Ci spróbować każdej kawy z naszej oferty i wybrać ulubioną.

1 x Kolumbia
1 x Honduras,
1 x Brazylia,
1 x Etiopia,
1 x Kenia

Kawa speciality w saszetkach – Bagdrip. Najlepsza kawa w saszetkach wypełniona jasno paloną kawą speciality najwyższej jakości. Kawa w saszetkach idealna do podróży!