Formy płatności

MOŻLIWE FORMY PŁATNOŚCI

  • Szybki przelew natychmiastowy
  • Karta płatnicza lub kredytowa
  • PayPal – dla płatności z zagranicy (wszystkie waluty)
  • GooglePay
  • BLIK

Szybkie płatności Shoper:

Przy wyborze tej formy płatności zostaniesz przekierowany na stronę operatora płatności, na której będziesz mógł wybrać swój bank, a następnie zalogować się za pomocą własnych danych do bankowości internetowej i zatwierdzić płatność. Dane do przelewu wypełnione zostaną automatycznie. Wybór tej formy płatności umożliwia również płatność BLIKIEM lub za pomocą karty płatniczej (Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro). Płatność księgowana jest znacznie szybciej niż w przypadku przelewu tradycyjnego, co skraca realizację zamówienia.

Kartą płatniczą lub kredytową (on-line):

Jeśli nie chcesz logować się do swojego banku lub nie masz takiej możliwości możesz zapłacić przy użyciu swojej karty płatniczej lub kredytowej (Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro). Wybierz tą opcję spośród dostępnych w panelu Płatności Shoper. 

PayPal

Nie musisz mieć konta na PayPal, żeby zapłacić za zakupy. Wystarczy podać numer karty płatniczej w odpowiednim okienku. Ta metoda dedykowana jest dla klientów z zagranicy.