• -37% Droga Audiobook

  Audiobook Droga

  Audiobook Droga jest zapisem niezwykłej podróży. Autorka opowiada w nim jak wygląda życie w vanie od kuchni. Dzieli się swoimi uczuciami i przemyśleniami oraz poruszającymi opisami odwiedzanych krajów, napotkanych ludzi, przygód, ciekawostek podróżniczych i smaków jakie doświadczyli w trakcie ich niekończącej się podróży.

  Długość: 10g 19m
  Autor: Katarzyna Gawlas
  Czyta: Kasia i Łukasz Gawlas

  25,00 
 • -37% Wielki wóz Audiobook

  Audiobook Wielki Wóz

  Pierwsza książka Kasi z PodróżoVanie w wersji audio czytana przez autorkę! Można słuchać na telefonie, w samochodzie lub na laptopie. Kupując audiobook u nas – otrzymujesz dożywotni dostęp do plików. Możesz słuchać kiedy chcesz i ile razy chcesz! Pliki z książką z łatwością pobierzesz na dysk lub telefon. Słuchanie nie wymaga dodatkowych abonamentów ani subskrypcji.

  Długość nagrania: 9 godzin 24 minut
  Autor: Katarzyna Gawlas
  Czyta: Kasia i Łukasz Gawlas

  25,00 
 • Droga Audiobook + ebook

  Zestaw audiobook + ebook Droga

  Książka Droga jest zapisem niezwykłej podróży. Autorka opisuje w niej jak wygląda życie w vanie od kuchni. Dzieli się swoimi uczuciami i przemyśleniami oraz poruszającymi opisami odwiedzanych krajów, napotkanych ludzi, przygód, ciekawostek podróżniczych i smaków jakie doświadczyli w trakcie ich niekończącej się podróży.

  W tym zestawie otrzymasz OD RAZU ebook Droga w formacie pdf, epub i mobi oraz AUDIOBOOK do słuchania na telefonie, komputerze lub w samochodzie.

  Ponad 10 godzin słuchania! 

  39,90 
 • Sale!

  Dwa audiobooki

  Ostatnia cena przed obniżką: 79,80 zł
  Najniższa cena z 30 dni: 67,83 zł

  Zestaw dwóch Audiobooków od PodróżoVanie: Wielki Wóz i Droga

  Kupując razem OSZCZĘDZASZ 5 zł

  50,00 
 • Wielki Wóz Audiobook + ebook

  Zestaw audiobook + ebook WIELKI WÓZ

  Posłuchaj lub przeczytaj o niesamowitej przygodzie z van life’m Kasi i Łukasza z kanału PodróżoVanie. Ta książka zabierze cię do początków, dowiesz się jak narodził się pomysł o rzuceniu wszystkiego i ruszeniu w drogę starym vanem.

  W tym zestawie otrzymasz OD RAZU ebook Wielki Wóz w formacie pdf, epub i mobi oraz AUDIOBOOK do słuchania na telefonie, komputerze lub w samochodzie. Prawie 10 godzin słuchania! 

  39,90 
 • Sale!

  PROMO: DROGA książka+ ebook & audiobook GRATIS

  Książka Droga jest zapisem niezwykłej podróży. Autorka opisuje w niej jak wygląda życie w vanie od kuchni. Dzieli się swoimi uczuciami i przemyśleniami oraz poruszającymi opisami odwiedzanych krajów, napotkanych ludzi, przygód, ciekawostek podróżniczych i smaków jakie doświadczyli w trakcie ich niekończącej się podróży.

  W tym zestawie otrzymasz OD RAZU ebook Droga w formacie pdf, epub i mobi oraz AUDIOBOOK do słuchania na telefonie, komputerze lub w samochodzie. Książka drukowana zostanie dostarczona do 48 godzin od zamówienia.

  ZESTAW COMBO DROGA zawiera:

  • książka drukowana
  • ebook
  • audiobook
  39,90